Kvalifikacije za SP u kataru Engleska uništila Andoru na Vembliju, Makednoci prokockali 2 gola prednosti! Minimalac Albanije video

Kurir 05.09.2021
Kvalifikacije za SP u kataru Engleska uništila Andoru na Vembliju, Makednoci prokockali 2 gola prednosti! Minimalac Albanije…

Fudbalska reprezentacija Engleske pobedila je danas u Londonu Andoru sa 4:0, u petom kolu kvalifikacija za Svetsko prvenstvo i ostvarila petu pobedu u Grupi I.

Na londonskom Vembliju Engleska je povela u 18. minutu golom Džesija Lingarda, a prednost je udvostručio Hari Kejn iz jedanaesterca u 72. minutu. Treći gol na utakmici postigao je Lingard u 78. minutu, a konačan rezultat postavio je Bukajo Saka pogotkom u 85. minutu. Engleska ima svih pet pobeda u kvalifikacijama i prva je na tabeli sa 15 bodova, dok Andora ima tri boda na petom mestu. U drugoj utakmici u toj grupi Albanija je na Elbasan areni pobedila Madjarsku sa