Lebančani u sudijskoj nadoknadi vremena primili 2 gola (1 iz penala) i ostali bez dva boda: Nebeski Anđeli – Radan 3:3

Fudbaleri Radana doneli su sa gostovanja u Bazi Jug kod Bujanovca jedan bod, iako je na isteku 90. minuta izgledalo da će gosti zabeleđiti siguran trijumf.

Zona Jug – 3. kolo NEBESKI ANĐELI – RADAN 3:3 Strelci: 1:0 Jovanović u 2., 1:1 Dodić u 43., 1:2 V. Stanković u 53., 1:3 Dodić u 87., 2:3 u 90.+1 iz jedanaesterca, 3:3 Jovčić u 90.+5 minutu – Stadion u Bazi Jug kod Bujanovca, sudija: Mihajlo Mihajlović, žuti kartoni: Ignjatović (Nebeski Anđeli), Dodić, Nastić, Ilić, Kostić, Kocić (Radan). NEBESKI ANĐELI: Mirdžić, Stojanović, Ignjatović (Nešić), Cvetković (Jovčić), Mitić, Strahinjić, Kostov (Stanimirović), N.