Hrvati se nemilosrdno osvetili Sloveniji, Bosanci ostali bez pobede u 95. minutu

RTS 07.09.2021

Fudbaleri Hrvatske pobedili su ubedljivo Sloveniju u Splitu rezultatom 3:0, dok reprezentativci Bosne i Hercegovine i Crne Gore nisu uspeli da osvoje po tri boda na domaćem terenu protiv Kazahstana odnosno Letonije.

Hrvati su pobedili Sloveniju rezultatom 3:0 i tako se nemilosrdno osvetili Slovencima za poraz koji su im naneli u Ljubljani u prvom kolu kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Kataru. Strelac prvog gola na splitskom Poljudu bio je Marko Livaja u 33. minutu utakmice. Juranović je odličnim centaršutem uposlio Pašalića čiji je udarac glavom zaustavila stativa, ali se lopta odbila pravo na glavu Livaji, koji je smestio u prazan gol. Pašalić je udvostručio je prednost