Kapiten poručuje da nema predaje: ‘Sada je sve u našim rukama, moramo da pobedimo sve do kraja’ (video)

Hot sport 07.09.2021  |  Aleksandar Rakočević

U Dablinu, fudbalska reprezentacija Srbije i Republika Irska podelili su bodove, pošto je nakon 90 minuta rezultat bio 1:1.

Izabranici selektora Dragana Stojkovića dominirali su tokom čitave utakmice. Sjajnu, napadačku igru su krunisali golom Sergeja Milinkovića- Savića u 20. minutu, koji je glavom matirao protivničkog golmana. Zbog velikog broja propuštenih prilika, kazna je stigla u 87. minutu kada je nesrećan autogol postigao Milenković pošto ga je pogodio Milinković Savić u želji da ispuca loptu. Nakon meča, kapiten ‘orlova’ Dušan Tadić ističe da je sada sve u njihovim rukama. –