Premijer liga: Old Trafod video moćnog Ronalda! Minimalac Arsenala i Sitija protiv Lestera i Noriča! Video

Kurir 11.09.2021

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su danas na svom terenu ekipu Njukasla sa ubedljivih 4:1, u utakmici četvrtog kola Premijer lige.

Meč je obeležio povratak Kristijana Ronalda na Old Traford, a Portugalac je novi debi za Junajted ulepšao sa dva pogotka. Prvi je postigao u poslednjim sekundama prvog poluvremena kada je natrčao na odbijenu loptu, da bi nakon što je Havijer Mankiljo izjednačio u 56. minutu, Portugalac doneo novo vodjstvo svom klubu u 62. minutu. Pobedu Junajteda potvrdili su Bruno Fernandeš u 80. i Džesi Lingard u 92. minutu. Asistent kod oba pogotka bio je Pol Pogba. Junajted je