Trijumf Vojvodine u Surdulici, Metalac bolji od Kolubare, poraz Nišlija u Novom Pazaru

RTV 17.09.2021  |  RTS

BEOGRAD - Fudbaleri Metalca nadigrali su tim Kolubare na svom terenu u Gornjem Milanovcu sa 3:1, a Vojvodina je ubedljivo nadigrala Radnik na gostovanju u Surdulici sa 2:0 u poslednjim večerašnjim utakmicama devetog kola Linglong Superlige Srbije.

U vrlo ravnopravnom duelu Metalac je na svom terenu poveo u 22 minutu ali je Kolibara samo desetak minuta kasnije došla do izjednačenja, pa se na poluvreme otišlo sa nerešenim rezultatom. U drugo poluvreme domaćini ulaze znatno ofanzivnije i već na samom startu u 46. minutu dolaze do drugog gola i prednosti koju uvećavaju i trećim pogotkom u 77. minutu za konačnu pobedu sa 3:1. U duelu Radnika i Vojvodine bilo je znatno manje neizvesnosti jer su gosti preuzeli