Натхо: У дербију мораш да знаш да завршиш меч
Спорт клуб 19.09.2021 | Аутор:Маја Тодић

Стрелац гола за Партизан у 165. вечитом дербију, Бибарс Натхо каже након меча да је жеља била ту, али да у дербију мораш да знаш и да завршиш утакмицу. „Ушли смо у меч са идејом да ћемо победити.
Покушали смо то и да урадимо. Стварали смо много шанси, али смо и промашивали“, рекао је после меча Натхо. „У дербију мораш да знаш да завршиш утакмицу, да даш још тај један гол, да како се каже ‘убијеш’ утакмицу. Али, и то је фубдал. Сада морамо да заборавимо и да наставимо даље, шампионат се наставља. И када победиш у дербију то не значи да не мораш да побеђујеш у другим утакмицама. То је оно што нам је сада важно“, додао је. „Ситуација је таква каква и је и












