Real slavio nakon preokreta: Mardiđani do pobede nakon što je Jović u igru! (video)

Hot sport 19.09.2021  |  HotSport Vasilije Kićanović

Fudbaleri Real Madrida savladali su na gostovanju Valensiju 2:1 (0:0) u meču petog kola španske LaLige.

Real je preokretom u završnici došao do pobede na „Mestalji“. Srpski reprezentativac Luka Jović u igru je ušao u 78. minutu i igrao je do kraja utakmice. Jedinu pravu priliku u prvom poluvremenu videli smo u 43. minutu. Gabrijel Paulista je nadskočio svog čuvara i iz peterca gađao glavom, ali mu je sjajno udarac odbranio Tibo Kurtoa. Valensija je do prednosti došla u 66. minutu, kada je Ugo Duro zatresao mrežu za slavlje na „Mestalji“. Karlo Ančeloti ubacio je