Novosađani na pobedničkom koloseku: Fudbaleri Vojvodine savladali Kolubaru u Super ligi

Kurir 21.09.2021

Fudbaleri Vojvodine pobedili su večeras na svom terenu u Novom Sadu Kolubaru sa 2:1, u utakmici 10. kola Super lige Srbije.

Vojvodina je povela autogolom Uroša Đuranovića u 14. minutu, a prednost je udvostručio Nikola Simić pogotkom u 52. minutu. Konačan rezultat postavio je Nemanja Andrić golom u prvom minutu nadoknade vremena. Novosadski tim se posle četvrtog trijumfa popeo se na peto mesto na tabeli sa 15 bodova, uz utakmicu manje. Kolubara je pretrpela šesti poraz i 10. je na tabeli sa 10 bodova. Danas je trebalo da se igraju i utakmice Radnički Niš - Metalac i Radnik - TSC, ali su