Šestica građana: Siti i Liverpul ubedljivi, Everton ispao od drugoligaša na penale!

Kurir 21.09.2021

Fudbaleri Mančester sitija plasirali su se u četvrto kolo Liga kupa, u kome brane trofej, pošto su na svom terenu pobedili Vikomb sa 6:1.

Fudbaleri Mančester sitija plasirali su se večeras u četvrto kolo Liga kupa, u kome brane trofej, pošto su na svom terenu pobedili Vikomb sa 6:1. Trećeligaš Vikomb poveo je u 22. minutu golom Brendona Hanlana, a izjednačio je Kevin De Brujne u 29. minutu. Siti je poveo gol Rijada Mareza u 43. minutu, a u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena treći gol postigao je Fil Foden. Feran Tores bio je strelac četvrtog gola za Siti u 71. minutu, a do kraja utakmice golove