Amerikanci na domaćem terenu „vratili“ Rajder kup

Sport klub 27.09.2021  |  Autor:Nikola Novaković
Amerikanci na domaćem terenu „vratili“ Rajder kup

U nedelju je u Hejvenu u SAD, saveznoj državi Viskonsin, okončao 43.

Rajder kup – takmičenje timova SAD i Evrope. Novi šampioni su Amerikanci, koji su ukupnim rezultatom 19:9 savladali tim „starog kontinenta“. To je najveća razlika od 1979. godine, kada se Rajder kup održava kao takmičenje između SAD i selekcije Evrope. Amerikance je do pobede bodio kapiten Stiv Strajker, a čak devetorica od 12 igrača tima SAD su prvi put u karijeri osvojili ovaj trofej. Takođe, bio je to najmlađi tim SAD koji je došao do trofeja na ovom prestižnom

Sport klub »

Zašto je Rasel zadržao pol poziciju na „Red Bul ringu“?

Zašto je Rasel zadržao pol poziciju na „Red Bul ringu“?

Sport klub pre 21 minutajoš 6 povezanih
Nole: Formu sam tempirao za Vimbldon! Drugačije je…

Nole: Formu sam tempirao za Vimbldon! Drugačije je…

Sport klub pre 3 satajoš 1 povezana
Novak o Mundijalu: Navijam za BiH i Hrvatsku

Novak o Mundijalu: Navijam za BiH i Hrvatsku

Sport klub pre 3 satajoš 1 povezana
Dalić pred Ganu: Nismo bili na nivou, prespori smo

Dalić pred Ganu: Nismo bili na nivou, prespori smo

Sport klub pre 11 satijoš 1 povezana
Sport klub »

Sport, najnovije vesti »