Ovo je čovek o kojem bruji cela Evropa: Golčinom u 90. minutu šokirao Real, a svi pričaju o njegovoj ludačkoj tetovaži! (foto)

Kurir 29.09.2021
Ovo je čovek o kojem bruji cela Evropa: Golčinom u 90. minutu šokirao Real, a svi pričaju o njegovoj ludačkoj tetovaži…

Fudbaleri Šerifa pobedili su u gostima Real Madrid sa 2:1, a trijumf gostima i veliko iznenađenje u elitnom evropskom takmičenju doneo je Sebastijan Til u 90. minutu.

Šerif je poveo golom Jasura Jahšibojeva u 25. minutu. On je odlično reagovao na centaršut Kristijana sa leve strane, i glavom sa pet metara savladao golmana Reala Kurtou. Real je do izjednačenja stigao u 65. minutu golom Karima Benzmeme iz penala. Oboren je bio Vinisijus Žunior a sudija Lorens Viser je nakon konsultovanja VAR-a pokazao na "belu tačku". Benzema je realizovao penal preciznim šutem u levu stranu gola Šerifa. Pobedu Šerifu doneo je Sebastijan Til u 90.