Ronaldo u 95. potopio Žutu podmornicu, Juve bolji od Čelzija, Benfika razbila Barselonu

Sportski žurnal 29.09.2021

Kristijano Ronaldo postao je fudbaler sa najviše nastupa u Ligi šampiona (178) i pretekao Ikera Kasiljasa, a rekord je obeležio pogotkom u 95. minutu za pobedu Mančester Junajteda protiv Viljareala 2:1

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su večeras na svom terenu ekipu Viljareala sa 2:1, u utakmici drugog kola Grupe F Lige šampiona. Viljareal je poveo u 53. minutu golom Paka Alkasera, izjednačio je Aleks Teles u 60, a pobedu Junajtedu doneo je Kristijano Ronaldo u 95. minutu. Španski tim je bio bolji rival u prvom poluvremenu, ali je domaći tim u igri održao golman David de Hea koji je u nekoliko navrata sjajno sačuvao svoju mrežu. Po dve dobre prilike za