Ima još dosta do trećeg kola Lige Evrope, ali danci su spremni: Midtjiland ubedljiv, sigurno će želeti pobedu protiv Zvezde!

Hot sport 03.10.2021  |  HotSport Ivan Dobrić Ivan
Ima još dosta do trećeg kola Lige Evrope, ali danci su spremni: Midtjiland ubedljiv, sigurno će želeti pobedu protiv…
Prvi su na tabeli. Fudbaleri Midtjilanda lako su se oporavili od poraza u drugom kolu Lige Evrope od Brage, pošto su u domaćem prvenstvu slavili protiv Arhusa rezultatom 4:0. Zanimljivo je to da su domaći sva 4 pogotka postigli u prvih pola sata igre. U strelce su se upisali Brumado u 4, 19. i 31. minutu, dok je Paulinjo zatresao mrežu gostiju u 27. minutu. STANOJEVIĆ SE IZVINJAVAO NA KONFERENCIJI NAKON MEČA: Nemojte da mi spinujete molim vas, posle sam se