Zvezda se mučila, ali slomila Metalac! Crveno-beli nastavili poteru za Partizanom video

Kurir 03.10.2021

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Metalac 3:1 (1:1) u 12. kolu Superlige Srbije.

Izabranici trenera Dejana Stankovića, poveli su u 10, minutu golom Filipa Falka. Tada na tribinasma nije bilo Delija, koje su prvih dvadeset minuta u znak protesta protiv neimenovanih članova upravce provele ispred Marakane, a Zvezda je dominirala. Ipak, posle pola sata igre, Metalac se oslobodio, počeo da preti, a u 40. minutu golom Filipa Stparevića stigao je i do izjednačenja. Tim trenera Žarka Lazetića, imao je do poluvremena, priliku da potpuno preokrene, ali