Burno "treće poluvreme" u novom sadu: Svađa trenera Vojvodine i Radničkog uživo! Evo šta su zamerili jedan drugom video

Kurir 05.10.2021

Utakmica Super lige Srbije između Vojvodine i Radničkog iz Niša imala je burno "treće poluvreme".

Treneri Vojvodine Slavoljub Đorđević i Radničkog Radoslav Batak verbalno su se sukobili pošto je meč završen rezultatom 1:1. Trener domaće ekipe nije bio zadovoljan remijem, a jedan od razloga je našao u ponašanju igrača Radničkog. "Bilo je dosta nefudbalskih stvari. Od 45. minuta je krenulo valjanje, zavržavanje vremena, ušla je nervoza među igrače", počeo je izlaganje Đorđević. U tom trenutku ga je prekinuo Batak. "Ko se valjao? Naš igrač leži, vi dajete gol. Ko