Prosto neverovatno: Slovenački sudija isključio igrača zbog zadržavanja vremena, svi ostali zaprepašćeni zbog minuta u kom se to dogodilo

Sportal blic 10.10.2021
Prosto neverovatno: Slovenački sudija isključio igrača zbog zadržavanja vremena, svi ostali zaprepašćeni zbog minuta u…

Utakmica u Ženevi između i Severne Irske, zavešena je pobedom domaćina od 2:0 a verovatno ključni detalj meča bilo je isključenje Džamala Luisa.

Slovenački sudija pokazao je beku Njukasl junajteda drugi žuti karton zbog odugovlačenja i to već u 37. minutu utakmice, što je malo prestrogo i neverovatno. Drugu javnu opomenu Luis je zaradio zbog odugovlačenja sa izvođenjem auta, a prvi katon je zaradio 15 minuta ranije zbog grubog starta. Favorizovani domaćin je do kraja znao da iskoristi brojčanu nadmoć na terenu i golovima Stivena Cubera u vremenskoj nadoknadi prvog poluvremena, odnosno Kristijana Fašnahta, u