Vlahović drži Srbiju na kursu za mundijal: Orlovi savladali Azerbejdžan i zakazali finalni obračun sa Ronaldom i Portugalom! Video

Kurir 12.10.2021
Vlahović drži Srbiju na kursu za mundijal: Orlovi savladali Azerbejdžan i zakazali finalni obračun sa Ronaldom i…

Fudbalska reprezentacija Srbije savladala je Azerbejdžan u utakmici 8. kola kvalifikacija za SP u Kataru rezultatom 3:1.

Golove za reprezentaciju Srbije postigli su Dušan Vlahović u 28. minutu sa penala, zatim isti igrač u 52. minutu i Dušan Tadić takođe sa penala u 83. minutu. Jedini gol za Azerbejdžan postigao je Mahmutov na isteku prvog poluvremena posle velike greške golmana Rajkovića. Srbija je nakon 7 odigranih utakmica prva na tabeli sa 17 bodova. Drugi je Portugal koji ima 16 bodova , ali i utakmicu manje. Portugal je na svom terenu deklasirao Luksemburg rezultatom 5:0. Het -