Radonjiću pao kamen sa srca! Pred "delijama" strepeo 40 minuta, pa u samo tri rečenice objasnio zašto je pobeda i više nego važna

Kurir 13.10.2021
Radonjiću pao kamen sa srca! Pred "delijama" strepeo 40 minuta, pa u samo tri rečenice objasnio zašto je pobeda i više nego…

Crvena zvezda je na debiju u ovosezonskoj Evroligi u Beogradu pobedila Žalgiris rezultatom 73:61, a neposredno nakon utakmice je pred kamerom i novinarkom otkrio koliko mu je laknulo nakon isteka poslednjeg minuta četvrte četvrtine.

Crveno-beli posle meča sa Žalgirisom imaju učinak od dve pobede i jednog poraza u najjačem evropskom takmičenju, a Radonjić koji već duže vreme ima, praktično status božanstva kod navijača, poručio je da je trijumf došao u izuzetno važnom trenutku, iako je još uvek rana faza sezone. - Sada posle utakmice osećaj je odličan! Važna je pobeda u ovom momentu, a utakmica je bila teška od početka do kraja. Odbrana je bila dobra tokom svih 40 minuta, napad mnogo bolji u