Radonjić nakon novog trijumfa u evroligi: ‘Odbrana na visokom nivou! Ofanzivno smo bili znatno bolji u drugom poluvremenu’ (video)

Hot sport 13.10.2021  |  Dimitrije Nišavić HotSport
Radonjić nakon novog trijumfa u evroligi: ‘Odbrana na visokom nivou! Ofanzivno smo bili znatno bolji u drugom poluvremenu’…

Odlično izdanje ekipe sa Malog Kalemegdana! U okviru 3. kola najkvalitetnijeg košarkaškog takmičenja na našem kontinentu, Crvena zvezda je ugostila Žalgiris.

Gosti iz Kaunasa su pružili snažan otpor, ali nisu imali rešenje za izvanrednu defanzivu crveno-belih. Izabranici Dejana Radonjića su u drugom poluvremenu bili kvalitetniji rival na obe strane terena i na kraju su zasluženo slavili, rezultatom 73:61. Odličnu utakmicu odigrao je Nikola Kalinić! Reprezentativac Srbije je meč završio sa 15 postignutih poena. Zapaženu ulogu imali su Ognjen Dobrić sa 13 postignutih poena, Luka Mitrović sa 12 i Nejt Volters sa 11 poena.