Grof srušio šampiona Rusije: Bivši trener Crvene zvezde sa Arsenalom uzeo meru skupocenom Zenitu u 90. minutu! (video)

Kurir 16.10.2021

Miodrag Božović preporodio "topdžije" iz Tule

Tula slavi Grofa Božovića! Njegov Arsenal napravio je najveće iznenađenje u prvenstvu Rusije, pobedio je šampiona Rusije Zenit iz Sankt Peterburga, rezultatom 2:1 i to golom u 90. minutu. View this post on Instagram A post shared by Тинькофф РПЛ (@premierliga) Strelac pobedonosnog pogotka za četu Miodraga Božovića bio je Kings Kangva iz Zambije u 90. minutu. Vodio je Arsenal od 53. minuta golom Zurika Davitašvilija, ali je izjednačenje Zenitu doneo Artjom Dzjuba. I