Inter prekinuo Šerifovu bajku, petarda Reala na krilima Vinisijusa

N1 Info 19.10.2021  |  Autor:Saša Ozmo

Fudbaleri Intera savladali su Šerif sa 3:1 u utakmici trećeg kola D grupe Lige šampiona, a Real Madrid je bio bolji od Šahtjora sa 5:0 u meču odigranom u Kijevu. din Džeko postigao je fantastičan prvi gol na Đuzepe Meaci, zatim je asistirao Vidalu za 2:1, posle prethodnog briljantnog gola Tila iz slobodnog udarca za 1:1.

Konačan rezultat postavio je De Fraj u 67. minutu. Srpski fudbaler Aleksandar Kolarov ušao je u igru u 85. minutu za Inter. Utakmicu u Kijevu, koju je sudio srpski sudija Srđan Jovanović, obeležio je Brazilac Vinisijus sa dva gola i asistencijom za Rodriga u drugom poluvremenu. Prethodno je Anćelotijev tim srećno poveo autogolom Krivcova. U sledećem kolu, koje je na programu 3. novembra, sastaju se isti timovi kao i sada, ali će domaćini biti Šerif i Real Madrid.