Bajern se „naljutio“ u nastavku, „nula“ u Lilu

Sport klub 20.10.2021  |  Autor:Nikola Novaković

U utorak je od 21 čas u okviru trećeg kola grupne faze Lige šampiona na programu je bio jedan meč E grupe i jedan duel G grupe – Bajern je bio ubedljiv u Lisabonu protiv Benfike 4:0 (0:0), a u Lilu je francuski šampion remizirao bez golova protiv Sevilje 0:0.

Bajern je posle ove pobede prvi na tabeli sa maksimalnih devet bodova uz gol-razliku 12:0, a Benfika je posle ovog neuspeha, pretrpljenog prvog poraza, a četiri boda. Barselona je osvojila tri boda, a Dinamo iz Kijeva ima jedan. Dugo se čekalo na pogodak Bavaraca na „Stadionu svetlosti“ u portugalskoj prestonici. U 43. minutu postigao je Robert Levandovski, ali ga je VAR poništio zbog igranja rukom. U nastavku ponovo poništen gol za goste – VAR je odlučio da