Olimpijakos je gazda grčke: Pirejci u Atini srušili PAOK i preuzeli čelo tabele!

Kurir 24.10.2021

Olimpijakos na svom terenu pobedio PAOK 2:1 i popeo se na prvo mesto grčke Super lige

Strelci za Olimpijakos u prvom poluvremenu bili su Kamara u 22. i Masouras u 31.minutu. Počasni gol za PAOK postigao je Murg u 81.minutu. Ali, taj pogodak je samo ublažio poraz PAOK-a. Olimpijakos se tako popeo na čelo tabele grčke Super lige dok se PAOK nalazi na trećoj poziciji sa 13 bodova. FT #Olympiakos 2-1 #PAOK Thrylos claim victory in an empty Karaiskakis stadium against their northern rivals! The win returns Pedro Martins men to top of the table ahead of