Ibra utišao murinja! Milan savladao Romu u derbiju: Sa Napolijem bitka za Skudeto?

Kurir 31.10.2021

Fudbaleri Milana pobedili su večeras na gostovanju ekipu Rome sa 2:1, u meču 11. kola italijanske Serije A.

Gosti su poveli golom Zlatana Ibrahimovića u 26. minutu iz slobodnog udarca. Švedskom napadaču ovo je bio 400. gol u svim prvenstvenim mečevima u karijeri. U 50. minutu gol 40-godišnjeg napadača je poništen zbog ofsajd pozicije. Četiri minuta kasnije fudbaler Rome Rožer Ibanjes napravio je prekršaj u svom šesnaestercu nad Ibrahimovićem, a u 57. minutu je sa penala bio precizan Frank Kesi. Milan je od 66. minuta igrao sa igračem manje, pošto je drugi žuti karton