Bogdan dvocifren, Atlanta ugasila vrući Vašington i prekinula seriju poraza

RTS 02.11.2021

Košarkaši Atlanta hoksa savladali su na svom parketu ekipu Vašington Vizardsa sa 118:111 u NBA ligi. Bogdan Bogdanović postigao je 16 poena u pobedi svoje ekipe. Aleksej Pokuševski upisao je devet poena u porazu Oklahome od LA Klipersa (99:94).

Atlanta je tako prekinula svoj niz od dva vezana poraza, ali i niz od tri uzastopne pobede Vašingtona. Hoksi su nakon prvih 12 minuta stekli osetnijih 11 poena prednosti, ali su se gosti u drugoj četvrtini vratili i do poluvremena smanjili deficit na samo tri poena. Za razliku od prve dve, treća četvrtina bila je znatno tvrđa i na manji broj poena, u čemu se nešto bolje snašla Atlanta, stekavši sedam poena prednosti. U poslednjoj četvrtini gledala se prava rafalna