Spektakularan pogodak Uroševića: Pogledajte kako je bek Partizana pogodio mrežu Genta! Gol karijere video

Kurir 04.11.2021

Fudbaleri Partizana i Genta odigrali su večeras u Belgiji nerešeno 1:1, u utakmici četvrtog kola Grupe B Lige konferencija.

Partizan je poveo u 65. minutu golom Slobodana Uroševića, a izjednačenje i bod Gentu doneo je Tarik Tisudali u 80. minutu. Vođstvo Partizanu doneo je Urošević sjajnim golom. On je šutirao sa 17-18 metara, iskosa sa leve strane u dalji ugao, a golman Genta Sinan Bolan je samo pogledom ispratio loptu. "Zahtevna utakmica, znali smo šta nas očekuje, ostvarili smo to do 70. minuta, ali nismo uspeli da izdržimo do kraja i vratimo se u Beograd neporaženi. Ipak, ne smemo