Jojić posle Genta: Moglo je da bude i drugačije

RTS 05.11.2021

Fudbaler Partizana Miloš Jojić istakao da je ostao žal što nije zabeležena pobeda u Gentu, kao i da je remi možda i najrealniji rezultat. Fudbaleri Partizana i Genta odigrali su nerešeno 1:1 (0:0) u četvrtom kolu grupne faze Lige konferencija.

Crno-beli su u Belgiji poveli golom Slobodana Uroševića u 65. minutu, a domaći tim do izjednačenja je dosao u 80. minutu kada je strelac bio Tisudali a Miloš Jojić je istakao da je to možda i najrealniji rezultat vrlo napornog meča. "Znali smo da nas očekuje teška utakmica na nezgodnom terenu, tako je i bilo. Protivnik je napadao, ali smo i mi pravili šanse. Poveli smo 1:0 i imao sam osećaj da možemo zadržati tu prednost do kraja utakmice, međutim primili smo gol