Isplivao snimak drame na marakani: Borjan sprovodi prestravljene Dance u svlačionicu dok lekari ukazuju pomoć nesrećnom treneru!

Kurir 05.11.2021
Isplivao snimak drame na marakani: Borjan sprovodi prestravljene Dance u svlačionicu dok lekari ukazuju pomoć nesrećnom…

Pojavio se snimak na kom se može videti kako kapiten Zvezde Milan Borjan pomaže igračima Midtijalnda da napuste teren.

Utakmicu 4. kola grupne faze Lige Evrope između Crvene zvezde i Midtjilanda obeležile su nemile scene po završetku duela. Zvezda je doživela poraz na svom terenu od danskog kluba (0:1). Crveno-beli su od 12. minuta imali igrača manje, pošto je Miloš Degenek zbog nepromišljenog starta dobio direktan crveni karton. Jedini gol na meču pao je u 56. minutu, kada je Gejlor Kanga nakon slobodnog udarca Midtjilanda sproveo loptu u sopstvenu mrežu. U finišu meča i Marko