Pitaj sudiju kako je video meč! Murinjo u svom stilu odgovorio novinaru: Norvežani opet preseli Specijalnom! Video

Kurir 05.11.2021

Žoze Murinjo nije mogao da se pomiri sa rezultatom utakmice njegove Rome protiv Bodoa u Ligi konferencija.

Nakon što su Norvežani ponizili Romu na domaćem terenu rezultatom 6:1 i zadali portugalskom stručnjaku najbolniji poraz u karijeri, svi su očekivali da na Olimpiku vide revanš Rimljana. Međutim, posle prvog poluvremena Bodo je imao 1:0, a nakon gola El Šaravija u 54. minutu, Norvežani su opet stigli do prednosti samo 10 minuta kasnije. Konačnih 2:2 je postavio Ibanjez u završnici utakmice, a nakon poslednjeg sudijskog zvižduka, Murinjo je stao pred kamere kako bi