Izgleda da je poslušao žocov savet: Košarkaš Borca ‘oprao ruke u Moravi’, pa postigao koš kakav se retko viđa! (video)

Hot sport 05.11.2021  |  HotSport
Izgleda da je poslušao žocov savet: Košarkaš Borca ‘oprao ruke u Moravi’, pa postigao koš kakav se retko viđa…

Košarkaši SC Derbija savladali su čačanski Borac sa 88:74 (17:17, 22:29, 21:12, 28:16) u premijeri 7. kola Admiral ABA lige.

Važna pobeda Studenata, u utakmici protiv neugodnog protivnika koji je pružio sjajnu borbu, i koji je do sredine treće četvtine imao prednost. Borac je igrao sjajno u prvom poluvremenu, bio je ravnopravni rival, ali predvođen sjajnim Kanenjašem, SC Derbi je u trećoj deonici uspeo da anulira prednost gostiju, da bi u poslenjoj četvrtini napravio razliku koju je održavao do kraja utakmice. Kenan Kamenjaš je bio najraspoloženiji u pobedničkoj ekipi, pa je meč završio