Svetsko prvenstvo za rvače do 23 godine grčko-rimskim stilom u Beogradu: Branko Kovačević osvojio bronzanu medalju

Kurir 05.11.2021

Naš reprezentativac kroz repesaž došao u priliku da se nađe na pobedničkom postolju, koju je iskoristio pobedom protiv mađara Kišmonija sa 9:1

Reprezentativac Srbije u rvanju Branko Kovačević osvojio je bronzanu medalju na Svetskom prvenstvu za rvače do 23 godine, koje se održava u Beogradu. Kovačević je u kategoriji do 82 kilograma ubedljivo savladao Mađara Morica Kišmonjija rezultatom 9:1. Srpski rvač grčko-rimskim stilom u osmini finala savladao je Kirgistanca Baksultana Nazarbaeva sa 5:1, a potom je u četvrtfinalu poražen od Švajcarca Ramona Rajnera Betskarta. Međutim kroz repasaž je pobedom nad