Marko Grujić za Žurnal: Ne možemo da pretimo Liverpulu, naša šansa je protiv Atletika

Sportski žurnal 06.11.2021

Bio bi veliki uspeh da osvojimo drugo mesto u ovako jakoj grupi – naglašava reprezentativac Srbije

Porto je osvajanjem boda na San Siru protiv Milana (1:1) uvećao šanse da se plasira u osminu finala Lige šampiona. Portugalski velikan će protiv Atletiko Madrida u poslednjem kolu verovatno odlučiti o putniku u nokaut fazu takmičenja. Odlično su plavo-beli sa stadiona „Dragao” počeli utakmicu u gradu mode, poveli su već u 6. minutu kad je Marko Grujić asistirao Dijazu za gol. - Bili smo dominantni u prvom poluvremenu. Sa više samopouzdanja smo ušli u meč. Trebalo