Kvadrado golom u nadoknadi prekinuo crnu seriju Juventusa: Stara dama "tukla" Dušana Vlahovića!

Kurir 06.11.2021

Gosti iz Firence u poslednjih dvadesetak minuta imali igrača manje u Torinu, odbrambeni igrač nikola Milenković isključen zbog dva žuta kartona

Fudbaleri Juventusa pobedili su na svom stadionu u Torinu Fiorentinu sa 1:0, u 12. kolu italijanske Serije A. Strelac pobedonosnog gola za torinsku Staru damu bio je Huan Kvadrado u prvom minutu sudijske nadoknade vremena, kada je iskosa sa desne strane postigao efektan gol iz mrtvog ugla. Tada je usledilo veliko slavlje navijača domaćih, koji su prekinuli lošu seriju u prvenstvu. Fiorentina je od 73. minuta igrala sa igračem manje, nakon što je srpski