Drama u Dablinu: Pepe ‘zaradio’ isključenje, domaćinu poništen pogodak u 94. minutu!

Hot sport 11.11.2021  |  Dimitrije Nišavić

Orlovima je potrebna pobeda za direktan plasman na Svetsko prvenstvo! U okviru 7. kola grupne faze kvalifikacija za odlazak na Svetsko prvenstvo u Kataru 2022. godine, selekcija Republike Irske je ugostila Portugal.

Favorizovani gosti nisu uspeli da dođu do tri boda na teškom gostovanju u Dablinu. Utakmica na ‘Aviva‘ stadionu je završena najmanje popularnim rezultatom (0:0). U grupi A se takmiči i reprezentacija Srbije. Orlovi su ostali drugoplasirani tim, bez obzira na remi u Dablinu. Portugal i Srbija su osvojili identičan broj bodova, ali izabranici selektora Santosa imaju bolju gol razliku. Gosti su prvi put ozbiljnije zapretili u 14. minutu. Andre Silva se oslobodio