Svetski šampion se ‘igrao’ sa kazahstancima: Vujnović sprečio slavlje Holanđana u Podgorici! (video)

Hot sport 13.11.2021  |  Dimitrije Nišavić

Kilijan Mbape je četiri puta zatresao protivničku mrežu! Fudbalska reprezentacija Francuske je deklasirala Kazahstan! Francuzi su opravdali ulogu favorita i plasirali su se na Svetsko prvenstvo u Kataru, gde će imati priliku da odbrane titulu.

Utakmicu u Parizu je završena rezultatom 8:0. Protivnik nije imao rešenje za nemilosrdne ofanzivce Francuske. Predstava Kilijana Mbape u prvom poluvremenu je ostavila ‘bez daha’ ljubitelje fudbala širom Evrope. As Pari Sen Žermena je postigao het-trik za 32 minuta igre. Dominirali su Francuzi i svi statistički parametri su bili na njihovoj strani. Aktuelni svetski šampion je nastavio u istom ritmu i nakon pauze. Karim Benzema je u periodu od 55. do 59. minuta