Senzacija, pa veliko slavlje u komšiluku,: pao je i Island! Makedonci fenomenalne kvalifikacije zaokružili - baražom za Mundijal!

Sportal blic 14.11.2021
Senzacija, pa veliko slavlje u komšiluku,: pao je i Island! Makedonci fenomenalne kvalifikacije zaokružili - baražom za…

Kruna fenomenalno odigranih kvalifikacija za plasman na Mundijal u Katar došla je večeras u Skoplju! savladala je Island i time je overila baraž za plasman na .

Na stadionu Toše Proeski kapitulirao je , 3:1. Makedonci su fenomenalno otvorili meč i u sedmom minutu rezultat je već glasio 1:0 u korist domaće ekipe, a strelac je bio Alioski. Već u 40. minutu rezultat je mogao biti dupliran, ali je VAR poništio pogodak domaćih zbog ofsajda. Drugo poluvreme počelo je šokantno za navijaće domaće selekcije. Torstajnson je deset minuta nakon početka drugog dela poravnao rezultat na 1:1. Ipak, nisu dozvolili fudbaleri Severne