Tadić "ispravio" Gudelja posle plesa "orlova", hrabra Srbija može do Mundijala! (POLUVREME)

Sportske.net 14.11.2021  |  Sportske.net

Posle prvih 45 minuta meča između Portugala i Srbije u Lisabonu rezultat je 1:1 Utakmica nije praktično ni počela, a "orlovi" su primili gol već u drugom minutu posle velike greške u odbrani.

Pogodio je Renato Sančes, nakon toga srpski fudbaleri zaigrali su dosta bolje, pa je ubrzo odličnu priliku imao Vlahović koji je pogodio stativu, a onda gađao preko gola. Primljen gol ih nije poremetio naše igrače koji imaju veći posed lopte, igra može da raduje, ali bio je potreban konkretniji učinak kako bi se ugrozio Rui Patrisio. A onda se "pojavio" kapiten Dušan Tadić, primio je loptu na ivici kaznenog prostora i uz malo sreće savladao Ruija Patrisija u 33.