Agonija "đavola" nastavljena u Votfordu, može li Ole da "preživi" peti poraz u Premijer ligi

RTS 20.11.2021

Fudbaleri Mančester junajteda zabeležili su i peti poraz 4:1, uz crveni karton za Harija Megvajera. Stiven Džerard debitovao pobedom na klupi Aston Vile, "vatrometi" u Barnliju i Njukaslu. Norič ponovo pobedio, Vulvsi bolji od Vest Hema.

Nikako "đavoli" da se vrate u pobedničku seriju, u 12. kolu Premijer lige bolji od Junajteda bio je Votford 3:1 (2:0). "Stršljenovi" su bili daleko bolji rival od izabranika Olea Gunara Solskjera koga samo čudo može da zadrži na klupi mančesterskog velikana. Klaudio Ranijeri zna kako da vodi velike utakmice, a Votford je osigrao gotovo savršeno prvo poluvreme. Ismaila Sar je već u 11. minutu promašio penal za domaće, koje to nije omelo da nastave sa napadima ka