Ludnica na sančez piskuanu: Rakitić doneo bod Sevilji u nadoknadi vremena protiv Alavesa!

Kurir 20.11.2021

Fudbaleri Sevilje i Alavesa odigrali su danas nerešeno 2:2, u 14. kolu španske La Lige.

Strelci za Sevilju bili su Lukas Okampos u 38. i Ivan Rakitić u drugom minutu sudijske nadoknade vremena. Golove za Alaves postigli su Viktor Laguardija u petom i Hoselu iz penala u drugom minutu nadoknade poluvremena. Sevilja je sa 28 bodova na deobi prvog mesta sa Real Sosijedadom, dok je Alaves 14. sa 14 poena. U narednom kolu, Sevilja će gostovati Real Madridu, dok će Alaves dočekati Seltu. Ranije danas, Selta i Viljareal su odigrali nerešeno 1:1. Selta je 15.