Jeziva povreda: napadača Napolija! Osimen mora na operaciju lica nakon nezgode na "San Siru", čeka ga duža pauza!

Sportal blic 23.11.2021

Napadač Napolija neće po dobrom pamtiti utakmicu sa Interom na Đuzepe Meaci. su na ovom susretu doživeli prvi poraz u sezoni rezultatom 3:2, ali mnogo veći problem za trenera Lučana Spaletija predstavlja teška povreda prvog napdača tima Viktora Osimena.

Nigerijski napadač je nakon jednog skok duela sa štoperom Intera Milanom Škrinjarom, u 51. minutu dobio jak udarac u predelu lica i tom prilikom zadobio prelom jagodične i orbitalne kosti. Da je povreda ozbiljne prirode videlo se odmah nakon duela, pošto je Osimen ostao nekoliko minuta na travi a nakon ukazane pomoći teren je napustio sa jasno vidljivim podlivom ispod levog oka. Nakon utakmice dvadesetdvogodišnji napadač je prevezen u bolnicu San Rafaele, gde su mu