Šou Edina Džeka u Ligi šampiona Bosanski dijamant vodi Inter u nokaut fazu, Tadićev Ajaks osvojio i Istanbul video

Kurir 24.11.2021

Na odličan način je otvoreno veče u Ligi šampiona. Do pobede u petom kolu stigli su Inter protiv Šahtjora rezultatom 2:0 i Ajaks posle preokreta nad Bešiktašom rezultatom 2:1.

Iako je samo jedan gol viđen u prvom poluvremenu na oba meča, daleko od toga da nije bilo uzbuđenja, posebno u Milanu gde je na semaforu posle prvih 45 minuta pisalo "0:0". Inter je ostvario važan trijumf i prišao na korak od prolaska u nokaut fazu takmičenja, dok je Ajaks ostao "savršen" u grupi. Golman Šahtjora, Anatolij Trubin, odradio je odličan posao u prvom poluvremenu, kada je nervirao Lautara Martineza i Edina Džeka sjajnim odbranama. Uz to i VAR