Liga šampiona: Milan i dalje u trci za plasman u nokaut fazu LŠ, majstorija Alkantare o kojoj će se pričati! (video)

Hot sport 24.11.2021  |  HotSport

Fudbaleri Liverpula ostvarili su novu pobedu u Ligi šampiona, pošto su večeras na ‘Enfildu’ savladali Porto rezultatom 2:0.

S obzirom da je Liverpul već obezbedio plasman u nokaut fazu Lige šampiona, Jirgen Klop je večeras ‘imao luksuz’ da kombinuje sa sastavom, pa su šansu pružio Tajleru Mortonu, Takumiju Minaminu, Niku Vilijamsu. U 52. minutu navijači na ‘Enfildu’ imali su priliku da uživaju u majstoriji Tijaga Alkantare koji je sa 25 metara sjajnim ‘drop-kikom’ probušio protivničku mrežu. Tačku na ovu utakmicu postavio je Mohamed Salah u 70. minutu kada je svojom simultankom matirao