Sve je lakše kada je tu Haland: Dortmund bolji od Volfsburga za prvo mesto na tabeli! Kiša golova na meču Hofenhajma i Grojtera!

Kurir 27.11.2021
Sve je lakše kada je tu Haland: Dortmund bolji od Volfsburga za prvo mesto na tabeli! Kiša golova na meču Hofenhajma i…

Fudbaleri Borusije Dortmund pobedili su danas u gostima Volfsburg sa 3:1, u utakmici 13. kola nemačke Bundeslige.

Volfsburg je poveo već u drugom minutu golom Vauta Veghorsta, Dortmund je izjednačio u 35. minutu pogotkom Emrea Džana sa penala, da bi Deniel Malen u 55. minutu pogodio za vodjstvo gostujućeg tima. Konačan rezultat postavio je Erlin Haland u 81. minutu, koji se vratio na teren posle nekoliko nedelja odsustva zbog povrede. Dortmund je upisao desetu pobedu u šampionatu i prvi je na tabeli sa 30 bodova, dva više od Bajerna iz Minhena koji ima meč manje. Ekipa