Evropski Partizan, evropska atmosfera, ali finiš je pokvario utisak!

Sportske.net 27.11.2021  |  Sportske.net

U prvoj utakmici 1/16 finala Evropa kupa, rukometaši Partizana nošeni podrškom svojim navijača savladali su večeras na Banjici ekipu rumunskog Minaur Baja Marea rezultatom 30:26 /15:13/ i tako stekli značajnu prednost pred revanš u Rumuniji za sedam dana.

Od kada je Živković pogodio za 3:2 u korist Partizana, crno-beli do kraja nisu dopuštali gostima da povedu, a razlika se postepeno povećavala. Na golu crno-belih blistao je Trnavac koji je svojim odbranama unosio sigurnost kompletnoj ekipi, a u napadu su se isticali Petrić, Kojadinović i Živković. Kako se bližio kraj poluvremena, gosti su postajali sve nervozniji i sve češće su reagovali na pojedine sudijske odluke. Na samom kraju poluvremena, došlo je do sudara