Kobni za superligaše: Loznica napravila novi podvig i oduševila Solunce i ljubitelje fudbala

Kurir 02.12.2021

Fudbaleri Loznice napravili su novi podvig u osmini finala Kupa Srbije pošto su u sredu u Surdilici pobedili domaći Radnik sa 2:1.

Strelci za zeleno-bele bili su Filip Rajevac u 80. i Dragiša Komarčević u 88. minutu dok je Uroš Milovanović sa bele tačke, u drugom minutu nadoknade vremena, ublažio poraz domaćina. Loznica se pokazala kobna za još jednog superligaša jer je u prethodnoj rundi kao domaćin izbacila Čukarički. Igrači podsećaju da je Radnik ekipa koja je nedavno pobedila Crvenu zvezdu i da uopše nije reč o slabom protivniku. Plasman u četvrtfinale kupa Srbije najveći je uspeh kluba