Bregar: Imali smo pad, to ne sme da se dešava

N1 Info 03.12.2021  |  Autor:Nikola Novaković

Rukometna reprezentacija Srbije uspešno je započela takmičenje na Svetskom prvenstvu – srpska selekcija je u španskoj Ljiriji rezultatom 25:21 savladala Poljsku, a posle meča selektor Uroš Bregar izjavio je da je bio veoma zadovoljan načinom na koji je tim ušao u meč.

U drugom meču grupe Rusija je bila ubedljiva protiv Kameruna i došla do pobede rezultatom 40:18. *Odličan start Srbije, pala je Poljska, sledi Kamerun „Mislim da smo u prvih deset minuta utakmice demonstrirali baš dobru energiju, a to nam je bio i plan – da odigramo dobro u odbrani. Znali smo da će nam to biti ključna stvar za uspešan rezultat. U prvom poluvremenu smo promašili iz nekih izglednih situacija, a mislim da je razlika na poluvremenu mogla da bude i