Pogledajte neverovatna dešavanja na meču u Žarkovu, Inđija sa penala u 93. minutu, sa dva igrača više do pobede (video)

Sportski žurnal 04.12.2021

Vrlo zanimljiv meč viđen u beogradskog predgrađu, na kraju slavili gosti iz Srema

Inđija je posle dva poraza vezala dva trijumfa. Posle pobede na gosotvanju Radničkom u Sremskoj Mitrovici lider Prve lige osvojio je sva tri boda i u Žarkovu. I to u vrlo uzbudljivom susretu, u kojem su domaći poveli sa 1:0 u 21. minutu, ali su samo deset minuta kasnije ostali sa igračem manje. Inđija je izjednačila u 55. minutu, a u 81. minutu sudija je pokazao još jedan crveni karton Žarkovcima, koji su ostali sa devetoricom. Gosti su to znali da iskoriste, pa su