Srbin impresionirao anćelotija! Trener Reala konačno shvatio kakvog igrača ima u timu: Luka je iskoristio svoju šansu!

Kurir 05.12.2021

Srbin zablistao u San Sebastijanu.

Srpski reprezentativac Luka Jović odigrao je najbolji meč u dresu Real Madrida. Kraljevski klub savladao je na gostovanju Real Sosijedad rezultatom 2:0, a junak trijumfa bio je fenomenalni Jović. Trener Karlo Anćeloti mu je konačno dao priliku da pokaže šta ume i on ju je maksimalno iskoristio. Jović je u 17. minutu ušao u igru umesto povređenog Karima Benzeme. U 48. minutu namestio je gol Vinisijusu, onda je i sam zatresao mrežu za konačnih 2:0. Nakon meča trener