Zvezda nastavila pobednički niz, pao je i Napredak! Trijumf pod Bagdalom za deobu prvog mesta! Čeka se odgovor Partizana (video)

Kurir 05.12.2021
Zvezda nastavila pobednički niz, pao je i Napredak! Trijumf pod Bagdalom za deobu prvog mesta! Čeka se odgovor Partizana…

Fudbaleri Crvene zvezde zabeležili su deveti vezani trijumf u domaćem šampionatu.

Izabranici trenera Dejana Stankovića savladali su na gostovanju Napredak iz Kruševca sa 2:0 u derbiju 19. kola Superlige Srbije. Crveno-beli su se tako, bar na kratko, izjednačili sa liderom Partizanom, koji nešto kasnije igra na svom terenu protiv Novog Pazara. Zvezda je sjajno otvorila meč, poveli su već u 5. minutu posle sjajne reakcije Milana Rodića nakon kornera. U finišu poluvremena gosti su duplirali prednost, pošto je Aleksandar Katai na maestralan način